Veet Нога и Тело, Коса Смена Ладен Восок Ленти, 40 кт (Пакување од 2)

Veet Нога и Тело, Коса Смена Ладен Восок Ленти, 40 кт (Пакување од 2)

Залиха
DEN 407.52
Износ:

Ефикасно ги отстранува влакната во малку, како и пет минути.Вистински производ може да биде различен од производот сликата.Ги отстранува косата блиску до коренот!.Содржи Бадемово Масло и Витамин Е за да се остави чувство на кожата Moisturized.Дерматолог за да се тестираат.Дерматолог тестирани ладен восок ленти.

Декларирани својства

Најдобри предлози