menolana 100x за Еднократна употреба Nonwoven Восок Depilatory Лента Рака на Нога Коса Отстранување - Сина

menolana 100x за Еднократна употреба Nonwoven Восок Depilatory Лента Рака на Нога Коса Отстранување - Сина

Залиха
DEN 215.76
Износ:

Лесно да ги отстраните несаканите влакна од било кој дел од вашето тело.Топло совети : отстранување на Влакна, хартија треба да се користи заедно со depilatory восок.Лесен, брз, лесен и издржливи. 100 парчиња отстранување на влакна шанса хартија.Депилација восок хартија за Лице/Пазувите/Нозе/Бикини/Горната усна коса отстранување.

Декларирани својства

Најдобри предлози