Jergens Оригиналниот Мирис Сува Кожа Крем, Патување Големината на Телото и на Рака Лосион, за долготрајна Хидратација на Кожата, 3 Унца, со HYDRALUCENCE се вклопуваат и Цреша ?

Jergens Оригиналниот Мирис Сува Кожа Крем, Патување Големината на Телото и на Рака Лосион, за долготрајна Хидратација

Залиха
DEN 71.76
Износ:

INDULGENT, ДЛАБОКО MOISTURIZED КОЖАТА - ја Подобрува изгледот и чувството на нормална до сува кожа со обезбедување на влага-богата хидратација и длабоко мекост кој трае во текот на целиот ден.СУВА КОЖА ИСЦЕЛУВАЊЕ ЛОСИОН ЗА МЕКА КОЖА - ги Комбинира хидратантен сили од основните состојки и исполнет со Витамини, E, C, & Б5 и Hydralucence смеса.Оваа формула им помага да се лекува и обнова на вашата сува кожа на мекост што го заслужуваат.ОРИГИНАЛОТ, СВЕТЛИНАТА ЦРЕША МИРИС - совршен мајки ден моментов, нашите Jergens потпис цреша бадемово мирис е препознатлив и сакан од мајки насекаде за нивна нега на кожата рутина.ЛЕСЕН, БРЗ-АПСОРБИРАЊЕ ЛОСИОН - Лесна формула која апсорбира брзо и ја враќа вашата кожа е длабоко луминозноста без чувство на тешки по аплицирањето.ЕДИНСТВЕНА, ПРОСВЕТУВАЈЌИ HYDRALUCENCE МЕШАВИНА - Формулирани со нашите пробив Hydralucence комбинација, овој Дневен Крем обезбедува долготрајна хидратација за видливо подобрена тонот на кожата, текстура, и луминозноста.Враќање на вашата сува кожа со Jergens Оригиналниот Мирис Сува Кожа Крем!Оваа сува кожа крем работи најдобро за нормална до сува кожа на хидрат и обновување на кожата луминозноста, тон, и текстура.Тоа содржи хранлива hydrators и цреша бадем за суштината на видно место убава кожа.Задоволство Да Се Гарантира.Ограничувањата може да се применат.

Декларирани својства

Најдобри предлози