Maxax 5 Светла Круг Кристал Лустерот, Raindrop Таванот Осветлување Beaded Тапан Сенка, ETL Наведени, Прилагодлив Pendant Виси Светлина за трпезарија, Дневна Соба, Кујна, E12 База, Хр?

Maxax 5 Светла Круг Кристал Лустерот, Raindrop Таванот Осветлување Beaded Тапан Сенка, ETL Наведени, Прилагодлив

Залиха
DEN 4079.76
Износ:

❦Модерен Дизајн : луксузен лустерот е класична црна тапан капак и деликатна суспендирани кристали со остри рабови и агли, погоден за куќа декорација во различни стилови. ❦Светлосен Извор : 5 светилки со E12 база (не е вклучен), 40-60 W, компатибилен со различни видови на светилки. ❦Лесно да се Инсталира : 16.9" D * 63.5" H, 39.4" прилагодливи синџир, умерена големина, не ги преземе дополнителни простор, погоден за дневна соба, кујна островот, трпезарија. ❦Широк Апликации : Интегрирање на осветлување и декорација функции, тоа е многу погоден за дневна соба, кујна, ходник, кафуле, комерцијални и станбени апликации. ❦Ексклузивни Услуги на Клиентите : Пратката во рок од 1-2 работни дена од сад.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани својства

Најдобри предлози