Модерната Кристал Лустерот Флеш Планината Нерѓосувачки Челик Pendant Таванот Светилка 3 Прстени Круг LED Светло Тела за Дневна Соба и Спалната соба Ресторан Тремот трп?

Модерната Кристал Лустерот Флеш Планината Нерѓосувачки Челик Pendant Таванот Светилка 3 Прстени Круг LED Светло

Залиха
DEN 1092.00
Износ:

【ЛУСТЕРОТ ГОЛЕМИНА】Дијаметар 16.5", Висина 3.7", Таванот база дијаметар од 7" (Сигнал прстен 7.8"). 【МАТЕРИЈАЛ】Оваа таванот светлина е направен од високо-одделение K9 кристали и нерѓосувачки челик, која е убава,светли и издржливи. 【ЛУСТЕРОТ ДИЗАЈН】Модерна 3 круг прстен LED таванот светлина со кристално јасна декорација.Блескава и сјајна светлина ефект да се создаде топла и мека атмосфера. 【ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА】Собранието се Бара(вклучува виси на кристал стрингови за да сребрена плоча),лесно да го инсталирате,сите монтажа хардвер и детални инструкции прирачници, исто така, ќе бидат вклучени. ※Ве молиме не го поврзете моќ додека се инсталира е целосно собрани!. 【ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】Ако било кој квалитет прашање, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани својства

Најдобри предлози