BEIRIO 13-Светла Хром Финиш Класичен Империја Стил K9 Кристал Лустерот Таванот Светлина за Дневна Соба Foyer трпезарија Ходникот Спална соба (24×31.5 инчен) Ново Пакување Лес

BEIRIO 13-Светла Хром Финиш Класичен Империја Стил K9 Кристал Лустерот Таванот Светлина за Дневна Соба Foyer

Залиха
DEN 1569.60
Износ:

☀ Големина : димензии на Кристал Лустерот е на Висина 31.5 инчен, Ширина 24 инчи, може да се прилагоди на должината на ланци и жици според вашите потреби(Синџир должина е 39.37 инчи). ☀ Dimmable функција : K9 Кристал Лустерот Осветлување е компатибилен со било E12 светилки. 13 Светилки Потребно.(Светилки не се вклучени). ☀ Безбедно и Сигурно : Новиот Пакување е Побезбедно, и на Новиот Дизајн е Полесно да се Инсталира.Следете ги Инструкциите за да го Инсталирате, Ќе светне Вашата Соба во рок од Еден Час.Порибено во Нас и Испорачани од страна .Брза Испорака & Висок Квалитет!. ☀ Домот Естетски Дизајн и Врвен Квалитет : Неверојатни K9 Кристално Топката Капка Лустерот Осветлување е згодна таванот светлина тела.Тоа е уште повеќе зачудувачки од сликата.Супериорен квалитет на материјали & прва класа кристал pendant & Три-слој позлата технологија.Кристално лустерот pendant светилка квалитетот е загарантирана. ☀ 5 Години Гаранција : BEIRIO материјали 100% враќање/политика за наплата во рок од 30 дена и дел за замена во рок од 5 години.Услуги на клиентите ќе бидат достапни за вас во 7/24 часа.Ако имате какви било прашања или предлози по добивање на објектот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори ПОБРЗО.

Декларирани својства

Најдобри предлози