Јас Не Треба Терапија, Бидејќи јас сум. Црна Glidelock Хривнија Тока, Аквариум Одржување Врежани Нараквица, Замолчени Подароци за Аквариум Одржување

Јас Не Треба Терапија, Бидејќи јас сум. Црна Glidelock Хривнија Тока, Аквариум Одржување Врежани Нараквица,

Залиха
DEN 1106.40
Износ:

Рачно изработени Врежани Хривнија за Аквариум Одржување.Тоа е идеален подарок идеја за повеќе наврати, како што се родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Татковци' Ден, денот на Благодарноста, или Божиќ.Оваа нараквица мерки околу 23 сантиметри во должина и е прилагодлив.Ова го прави универзална големина, безвременски, рачно изработени ремек-дело што може да ги собере некој зглоб.Овој безвременски бразлетна е целосно рачно изработени; пакувани во некоја исклучителна торба од највисок квалитет.Тоа е изработен од сребро и црна нерѓосувачки челик и силикони, високо отпорна на ' рѓа, корозија, и tarnishing.Ние чест една година производителот гаранција.За нас, тоа е или 100% задоволството на клиентите, или ние рефундирање на вашите пари во целост.Значајно црна изработен од нерѓосувачки челик хривнија за Аквариум Одржување.Оваа прекрасна порака врежани бразлетна е совршен за синови, сопрузи или партнери.Издржливи и модерен, ова го прави за совршен моден додаток.Ова е специјален подарок за Аквариум Водење, кој може да го земе тоа каде и да одат тие.Се ова додека акциите трае!.

Декларирани својства

Најдобри предлози