Не Разговара со Мене. Јас сум Аквариум Одржување. Keychain, Аквариум Одржување, Убаво Подароци за Аквариум Одржување

Не Разговара со Мене. Јас сум Аквариум Одржување. Keychain, Аквариум Одржување, Убаво Подароци за Аквариум Одржување

Залиха
DEN 384.00
Износ:

Аквариум Одржување KEYCHAIN - Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Тоа е многу издржливи, и гравирање никогаш нема да исчезнат или да се носат off!.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК - материјалот го прави овој keychain трајни доволно да го издржат секојдневно носат и солза.Тоа е исто така отпорен на ' рѓа, корозија, и промена на бојата.Аквариум Одржување на ПОДАРОК - Нашите keychains се одличен подарок за мажи, жени, тинејџерите, ќерки, мајки и татковци, а не обратно.Тие се исто така совршени за вашиот најдобар пријател или пријателка!.ЦРНА БОЈА - Тоа смешно сарказам подарок keychain карактеристики црна боја кои ќе се надополнуваат било облека или торба.ПРАВОАГОЛНИКОТ ГОЛЕМИНА - 4 x 2,2 см - правоаголникот големина е совршена за монтирање повеќето копчиња, правејќи го овој одличен автомобил додаток!.

Декларирани својства

Најдобри предлози