amangny јас Не ни е Потребна Терапија. Аквариум Одржување на Црна Glidelock Хривнија Тока, Брилијантен Аквариум Одржување на Подароци, Врежани Хривнија за Пријатели

amangny јас Не ни е Потребна Терапија. Аквариум Одржување на Црна Glidelock Хривнија Тока, Брилијантен Аквариум

Залиха
DEN 478.80
Износ:

Рачно изработени Врежани Хривнија за Аквариум Одржување.Тоа е идеален подарок идеја за многу настани, како што е Денот на Вљубените, Татковци' Ден, денот на Благодарноста, Божиќ, родендени, годишнини или.Оваа нараквица мерки околу 23 сантиметри во должина и е прилагодлив.Ова го прави универзална големина, безвременски, рачно изработени ремек-дело што може да се вклопат anyoneu2019s зглоб.Овој безвременски бразлетна е целосно рачно изработени; пакувани во некоја исклучителна торба од највисок квалитет.Тоа е изработен од сребро и црна нерѓосувачки челик и силикони, високо отпорна на ' рѓа, корозија, и tarnishing.Ние чест една година производителот гаранција.За нас, тоа е или 100% задоволството на клиентите, или ние рефундирање на вашите пари во целост.Значајно црна изработен од нерѓосувачки челик хривнија за Аквариум Одржување.Ова е специјален подарок за Аквариум Водење, кој може да го земе тоа каде и да одат тие.Оваа прекрасна порака врежани бразлетна е совршен за мажи, синови, или партнери.Издржливи и модерен, ова го прави за совршен моден додаток.

Декларирани својства

Најдобри предлози