Органски Лаванда Етерични Масла, Органски Ароматерапијата Миризливи Масла Чиста Терапевтски Премија Одделение Етерични Масла -3.38 оз Шишиња (3.38 мл)

Органски Лаванда Етерични Масла, Органски Ароматерапијата Миризливи Масла Чиста Терапевтски Премија Одделение

Залиха
DEN 215.76
Износ:

Во Светот на Најдобрите и најубавите Миризливи Етерични Масла.Употреба : Ароматерапијата, Обичај Масажа и Телото Масла, Испарувач, Дифузија, Масло Режач, Вдишување, Компресира, Парфем, Мешавини, Спа и Домашна Нега, Производи. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако не сте задоволни со производот кој сте го купиле за било која причина, ве молиме контактирајте со нас за враќање настава во рок од 30 дена за враќање на средствата.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ОРГАНСКИ свеќа восоци (работи исклучително добро со соја восок); Парфем; unscented темјан стапчиња или конуси; вани; bodycare и haircare формулации; арома diffusers; домашни производи; или постоечки unscented производи.Мора да се лично искуство, нив да ги цениме нивните ултра-премиум квалитет.Немаш ништо да изгубите и вашето здравје да се добие.Лаванда Масло е една од ретките природни лекови.РАЗНОВРСНА КОРИСТИ НА ЛАВАНДА МАСЛО : Лаванда Масло е совршен за користење во diffusers.Нема филери, адитиви, превозници, или бази додаде - 100% СЕРТИФИЦИРАН!Чиста етерични масла да се задржи балансот на вашето тело, ум, срце и дух.Ние исто така, обезбеди една Чаша Dropper така ќе може да се добие точниот износ на нафта треба без никакви отпад.Mindbreaker развива најдобрите светски квалитет 100% чиста ароматерапијата етерични масла.Имаме комбинација модерна врвни истражувања со традиционалните време-тестиран мудрост.Етерични Масла се 100% Чиста Терапевтски Одделение ЗАГАРАНТИРАНИ!Етерични масла се еден од најубавите богатства природата ни нуди.Нашите Клиенти Сакаат да ги Направат своите сопствени Тело Путер, Кожата Тонер, Келн, Брише, Кат Почиста, и Јадење за Перење Течност.

Декларирани својства

Најдобри предлози