Лаванда Етерични Масла [Релаксирачки Мирис] - Стакло Килибар Шише Органски Чист Терапевтски француски за Diffuser, Ароматерапијата, Главоболка, Болка, нарушувања во Сп?

Лаванда Етерични Масла [Релаксирачки Мирис] - Стакло Килибар Шише Органски Чист Терапевтски француски за Diffuser,

Залиха
DEN 335.76
Износ:

АРОМАТИЧНИ МАСЛА СО ПОВЕЌЕ БЕНЕФИЦИИ (ВКЛУЧУВАЈЌИ ги и ЛЕКУВАЊЕ НА КОЖАТА) & СПАКУВАН ВО СТАКЛЕНО КИЛИБАР ШИШЕ – дали сте во потрага за добро-земаат мостри, лесна-за-раздавам лаванда масло, кое е од корист за вашата кожа и целокупната благосостојба?Ги искористат предностите на новиот Bargz Oils органско масло од лаванда што предизвикува сон, ја олеснува болката, и repels грешки.ВИСОК-КВАЛИТЕТ И НЕИСЕЧЕНИ ЗА МИРИС КОЈ ТРАЕ во текот на целиот ДЕН ДОЛГО – дали сте во потрага за висока концентрација на масло од лаванда дека е неисечени и има силен мирис?Bargz Oils природни лаванда масло се користи чиста заверена USDA лаванда масло кое има долготраен мирис.Нашето органско масло има разновиден имот и содржи антиоксиданси, седативи, антимикробно, и антидепресивни својства.Што повеќе?Ова масло е исто така идеална ако сте во потрага за лекување на кожни заболувања како што се акни, егзема, првут, како и сува или подсечен кожата.Цел ризик денес со нашите пари гаранција за враќање.Новиот шише дизајн го прави тоа супер-лесно да се примени ова мора да се има масло на вашата кожа и направете секој друг ден подобро.ВРВЕН КВАЛИТЕТ ОРГАНСКО МАСЛО од ЛАВАНДА ШТО ПРЕДИЗВИКУВА ЕДЕН СМИРУВАЧКИ И МИРНА АТМОСФЕРА – дали сакате да ги користите органско масло од лаванда за ублажување на анксиозноста и предизвикува смиреност околу вас?Египќаните се користи за илјадници години.Ако сте во потрага по врвен квалитет лаванда масло, кое ја храни вашата кожа и да носи тој возбудлива мирис за вас, ова е одличен избор.

Декларирани својства

Најдобри предлози