Карамфил Bud Етерично Масло 0.34 оз (10ml) - Евгенија Caryophyllus - Ароматерапијата - Home Мирис - Чиста Карамфил Масла за Кожа & Нега на Коса - Diffusers - Релаксација

Карамфил Bud Етерично Масло 0.34 оз (10ml) - Евгенија Caryophyllus - Ароматерапијата - Home Мирис - Чиста Карамфил

Залиха
DEN 335.76
Износ:

Карамфил bud етерични масла со силен, топло и зачинета арома.Донесе карамфил масло во вашиот секојдневен живот да се трансформира во вашата кожа, ум и тело.Голема празнична мирис – особено во Божиќ, се меша со цимет и портокал етерични масла тоа го прави неверојатно uplifting, прекрасна соба & дома мирис.Invigorating и ментално стимулирање суштинско значење карамфил масло, со силна, топло и зачинета арома освежува, deodorizes и промовира една љубов расположение со позитивност, среќа и оптимизам.Топло & зачинета карамфил етерично Масло има позитивно влијание врз расположението и ментална јасност и помага да се укине дух, релаксирачки зачинета мирис.Invigorating и ментално стимулирање суштинско значење КАРАМФИЛ МАСЛО, со силна, топло и зачинета арома освежува, deodorizes и промовира една љубов расположение со позитивност, среќа и оптимизам.

Декларирани својства

Најдобри предлози