MKIOPNM Плоча Одговара за Asus A88XM-E AMD матична Плоча A88X AMD A10/A8/A6/A4/Athlon DDR3 PCI-E 3.0 AMD A88X Placa-Mãe FM2/FM2+ Компјутерски матични Плочи

MKIOPNM Плоча Одговара за Asus A88XM-E AMD матична Плоча A88X AMD A10/A8/A6/A4/Athlon DDR3 PCI-E 3.0 AMD A88X

Залиха
DEN 4484.64
Износ:

има ниски-бучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на вентилаторот и одржување на температурна разлика на 5 целзиусови степени.Комерцијален жици распоред овозможува меморија колекции да се кандидира на долниот напони и повисоки фреквенции за да ги максимизирате перформансите на системот.Продолжување на топлина дисипација покрие и да се зголеми на топлина дисипација област, дури и high-end процесори може да работи со полна брзина.Усвојување на високо квалитетни изгледот и оптимизиран за напојување дизајн за поддршка на повеќе јадра и да се обезбедат подобри перформанси.Радијатор го подобрува пасивно ладење капацитет на клучните возило компоненти, дозволувајќи им на вашиот систем да работи сигурно под тешките бремиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози