KAYOKOKO РОЗОВО ЗЛАТО ЛИЦЕТО ACCUPRESSURE АЛАТКА, OS

KAYOKOKO РОЗОВО ЗЛАТО ЛИЦЕТО ACCUPRESSURE АЛАТКА, OS

Залиха
DEN 120.00
Износ:

Со цел да се промовира лицето мускулна релаксација.Олеснува и омекнува изгледот на напнатост ела релаксирана, младешки изглед изглед.Користете го заокружува крајот на масажа копче притисок поени за три втората постепено.Користење на рамна крајот да лажичка совршен износ на вашиот омилен производ да се применува на кожата.

Декларирани својства

Најдобри предлози