Шунката Очи Средни Смртта Свирче, Гласно, Рачно Изработени Од Глина Ацтеките Реплика, Смрт Свирче (Црна)

Шунката Очи Средни Смртта Свирче, Гласно, Рачно Изработени Од Глина Ацтеките Реплика, Смрт Свирче (Црна)

Залиха
DEN 791.76
Износ:

Ова е Автентична Ацтеките Смртта Свирче, Тоа Е Целосно Рачно Направена, Направени Од Глина, ТОА НЕ Е 3 D ИСПЕЧАТЕНИ.Овие Предмети Се Реплики На предмети Кои Можат да Се Наоѓаат Во Музеите низ Целиот Свет.Таму Би Можело Да Биде Стрес Марки Или Мали Пукнатини Направени Од Страна На Променливите Температури Нашите Занаети Се Стави На.Ова Парче Е Рачно Насликани Од Нас, Вие Сте Полагање Уникатно Парче На Уметноста, Може Да Постојат Мали Варијации Во Garigoleo Во Споредба Со Фотографијата.Уникатен Занаети Дека Ќе Се Направи Голема Парче На Уметноста, За Секое Место Во Вашиот Дом Или Канцеларија, Бар Во Собата, Дневни Соби, Па Дури И Надвор Од Оркестарот!!!.Боја : Црна.

Декларирани својства

Најдобри предлози