SALUTUY ABS Црна Компактен, Високо се Здобијат со Подобри Стабилна Сигнал WiFi 2.4 Ghz 9Dbi Нето Картичка Рутер Значително да се Зголеми Опсегот и Сила за Пристапна Точка за Pci К

SALUTUY ABS Црна Компактен, Високо се Здобијат со Подобри Стабилна Сигнал WiFi 2.4 Ghz 9Dbi Нето Картичка Рутер

Залиха
DEN 218.16
Износ:

Парична казна изработка, едноставно дизајнирани, одлична ефикасност.Компактен, лесен за носење и чување, лесен и удобен да го инсталирате.Направени од високо квалитетна ABS материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Висока добивка, подобрена стабилност сигнал, погоден за нето-картичка и рутер.Професионална изработка, стабилни карактеристики и висока сигурност.Функција : 1. Направени од високо квалитетна ABS материјали, цврсти, трајни и долг животен век.2. Компактен, лесен за носење и чување, лесен и удобен да го инсталирате.3. Парична казна изработка, едноставно дизајнирани, одлична ефикасност.4. Професионална изработка, стабилни карактеристики и висока сигурност.5. Висока добивка, подобрена стабилност сигнал, погоден за нето-картичка и рутер.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Antenna Material : ABSColor : Black Quantity : 1 PCSWorking Фреквенција : 2400-2500 MHZ5150-5350-5850 MHZ SWR : ≤1.5 Стекнат : 9 DBIMaximum влезна Моќност(W):50 WInput Отпорност : 50ΩVertical Поларизација Тип : Vertical Radiation : Omnibearing Interface : за SMA Машки Главата Женски Needle Operating Температура : -30~85℃Температура на Чување : -30~85℃Тежина : Околу. 59g Пакет Листа : 1 x Antenna.

Декларирани својства

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Antenna
Material:
ABS
Color:
Black
Quantity:
1PCS
Working Frequency:
2400-2500MHZ :
5150-5350-5850MHZ :
SWR:
≤1.5
Gain:
9DBI
Maximum Input Power(W):50W :
Input Impedance:
50Ω
Vertical Polarization Type:
Vertical
Radiation:
Omnibearing
Interface:
for SMA Male Head Female Needle
Operating Temperature:
-30~85℃
Storage Temperature:
-30~85℃
Weight:
Approx. 59g
Package List:
1 xAntenna :

Најдобри предлози