FDSF за Realtek RTL8723BE 802.11 N WiFi Картичка 4.0 NGFF Картичка СПС 843338-001 300Mbps

FDSF за Realtek RTL8723BE 802.11 N WiFi Картичка 4.0 NGFF Картичка СПС 843338-001 300Mbps

Залиха
DEN 1048.80
Износ:

Фреквенција : 2.4 Г Интерфејс : NGFF.Брзина на пренос : 300 Mbps.Модел : RTL8723 BE. 4.0. FDSF Тоа може да го поддржи ///.ект,Но не може да се користи со /Thinkpad/ лаптоп.Материјал : PCBcolour : Зелена + white Package Содржина : 1 * мрежна card Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Декларирани својства

Најдобри предлози