Tgoon Smart IC Card, Погодно Трајни IC Card Картичка Запишување за Дома

Tgoon Smart IC Card, Погодно Трајни IC Card Картичка Запишување за Дома

Залиха
DEN 218.16
Износ:

Стабилен и сигурен пренос на податоци, многу лесен и удобен за користење.Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал за мала тежина и максимална издржливост.На block0 на картичката е запишување, може да ја напишете ќе освои UID во тоа. 13.56 Mhz UID променливи чип, поддршка протокол на ISO14443 A.Можете да како и да го користат за да ги копирате UID на мф s50 на унодц картичка. 13.56 Mhz UID променливи чип, поддршка протокол на ISO14443 A.На block0 на картичката е запишување, може да ја напишете ќе освои UID во тоа.Можете да како и да го користат за да ги копирате UID на мф s50 на унодц картичка.Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал за мала тежина и максимална издржливост.Стабилен и сигурен пренос на податоци, многу лесен и удобен за користење.Спецификации : Состојба : Бренд New Material : PVCColor : White Chip : 13.56 Mhz UID Changeable Protocol : ISO14443 AThickness : 0.86 mm Size : Прибл.85.5*54mm/3.4*2.1 in Package Листата : 10 * IC UID Картички.

Декларирани својства

Најдобри предлози