YHJIC за Broadcom BCM943228 DW1540 2.4 G/5G Двојна Фреквенција PCIE 300Mbps 802.11 A/B/G/N вградена Мрежна Картичка

YHJIC за Broadcom BCM943228 DW1540 2.4 G/5G Двојна Фреквенција PCIE 300Mbps 802.11 A/B/G/N вградена Мрежна Картичка

Залиха
DEN 195.60
Износ:

4. Поддршка 802.11 A/B/G/N технологија : network брзина до 300mbps. 1. Погоден за Broadcom BCM943228 HM4 L главната контрола чип : стабилни перформанси и брзо трчање брзина. 2. Оваа картичка е половина висина картичка.Компјутер со висина од 2,6 CM/ширина на 3 CM висока картичка треба да додадете целосна висина железо лист. 3. Dual-band wifi 2.4 / 5 GHz : намалување на јачина на пречки и да се направи мрежа неспокојот. 5. Компатибилен со повеќе системи : погоден за Win7, Win8, Win10 системи.YHJIC име на Производ : Вграден-во мрежа card Network картичка модел : BCM943228 DW1540 технологија : 802.11 A/B/G/N брзина : 2.4 G : 300 Mbps, 5 G : 300 Mbps Network картичка интерфејс : pcie Support систем : Win7, Win8, Win10 Compatible модели : Компатибилна со речиси повеќето лаптоп компјутери со PCI-E интерфејс, како што се , Fujitsu, , , Toshiba, , TCL, Shenzhou, Hedy, , Haier, Shenzhou, итн.; десктоп сите-во-едно компјутери Рекламирање машина, индустриски компјутерска опрема со PCIE слот исто така, може да се користи (Забелешка : не поддршка за IBM лаптоп употреба)Боја : Бела + Green Material : PCBSize : 26x30mm Package Содржина : 1* мрежна card Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Декларирани својства

Најдобри предлози