Kiminors PCI-E Изразат 8X да 16X Трајни Адаптер Столб Картичка Без Продолжен Кабел Топла Промоција

Kiminors PCI-E Изразат 8X да 16X Трајни Адаптер Столб Картичка Без Продолжен Кабел Топла Промоција

Залиха
DEN 216.24
Износ:

☞✈100% Сосема Нов И Висок Квалитет. ☞✈Трајни да ја користите. ☞✈Нема Возачот е потребно и скок-помалку. ☞✈Треба некои професионално знаење за да го користите овој производ. ☞✈PCI-Експрес приклучок директно во согласност со контактот на матичната плоча. 100% Сосема Нов И Висок Quality Durable да ја користите.Нема Возачот е потребно и скок-помалку.Треба некои професионално знаење за да го користите овој производ.PCI-Експрес приклучок директно во согласност со контактот на матичната плоча.Инсталирајте PCI-E уред слободно според димензија и позиција на компјутер случај.Спецификации : Тип : 8 X да 16 XColor : black&yellow Material : Пластични&Metal Total Должина : 11 cm (4.3 инчен)Нето Тежина : 15g Package се вклучени : 1 x PCI-E Адаптер Столб Картичка (Без Продолжен Кабел).

Декларирани својства

Најдобри предлози