Monland RT3592BC8 Двојна Бенд 300 МЕТРИ & 3.0 Картичка за 4530S 4330S 4430S 4230S СПС: 630813-001

Monland RT3592BC8 Двојна Бенд 300 МЕТРИ & 3.0 Картичка за 4530S 4330S 4430S 4230S СПС: 630813-001

Залиха
DEN 1884.00
Износ:

Answer : ___________________________ Note : . (1)Не се КОРИСТАТ за IBM Think Pad лаптопите. (3)не се користат за Десктоп Компјутер Pci-e x1. (2)Ако користите WIN8, WIN8.1, WIN10 кога не може да пребарувате на wifi сигналот, ве молиме да го користите и леплив фластер да се држиме дваесеттиот прст на wifi картичка за да добијат wifi сигналот. ( Ве молиме видете на производот дисплеј).Важна забелешка : ве Молиме мора да го провери и потврди вашиот компјутер матична плоча дали отворена USB автобус пред да ги купите, затоа што оваа картичка се случува USB автобус, ако матична плоча не се отвори USB автобус, тогаш тоа е во можност да го користите функција, исто така, во device manager не може да се идентификуваат нови USB хардвер.Monland Боја : зелена + black Material : PCBCOMPLIANT СО 2.1+EDR И V3.0+ХС.ПОДДРЖУВА WLAN + СОЖИВОТ ЗА ОПТИМИЗИРАН PERFORMANCEIEEE 802.11 a/b/g/n COMPLIANCE.ПОДДРЖУВА и ДВЕТЕ 20 MHz И 40 MHz КАНАЛ OPERATIONModel : RT3592 BC8 SPS : 630813-001 Speed : 300 Mbps(Макс)Картичка Големина : 30мм * 26.8 mm Compatible Со Модел : Pro Book 4230s, Лаптоп КОМПЈУТЕР Pro Book 4330s, Лаптоп КОМПЈУТЕР Pro Book 4331s, Лаптоп КОМПЈУТЕР Pro Book 4430s, Лаптоп КОМПЈУТЕР Pro Book 4431s, Лаптоп КОМПЈУТЕР Pro Book 4530s, Лаптоп КОМПЈУТЕР Pro Book 4730s .Пакет се вклучени : 1 * Картичка.

Декларирани својства

Најдобри предлози