PH PandaHall 10 Поставува 304 од не ' Рѓосувачки Челик Snap Копчето Clasps Топката & Грло Snap Clasps Fastener Затворач на Ѓердан Хривнија DIY Занает

PH PandaHall 10 Поставува 304 од не ' Рѓосувачки Челик Snap Копчето Clasps Топката & Грло Snap Clasps Fastener

Залиха
DEN 225.36
Износ:

Големина : за 0.37" за дело (9,5 mm) широк, 0.59" (15mm) долго, 0.19" (5mm) дебели, дупка : 1mm и 2mm, може да се користи со многу ѓердани и нараквици.Пакет се Вклучени : 10 поставува хривнија snap clasps сосема доволно количество за вашето слободно и примена во секојдневниот живот.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик, се отвора и затвора лесно и без проблеми, погодни за повеќето скок прстени и синџир.Лесен за Користење : Овие clasps ви овозможи да се стави на вашиот накит со една рака и ќе ја елиминира фрустрацијата на користење на hummer затворач или тензија затворач, како кога сте веќе работи доцна и не може да се добие вашиот накит сам.Широка Примена : Голема додатоци за поправка или правење ѓердани, нараквици ѓердани, anklets и други DIY рачно изработени занаетчиски накит.

Декларирани својства

Најдобри предлози