PH PandaHall 24 Сетови 6 Стил Filigree Кутија Clasps Filigree Бисер Clasps Platinum Позлатен Месинг Еден Влакно Накит Clasps за DIY Бисер Ѓердани Хривнија Одлуки

PH PandaHall 24 Сетови 6 Стил Filigree Кутија Clasps Filigree Бисер Clasps Platinum Позлатен Месинг Еден Влакно

Залиха
DEN 287.76
Износ:

6 Стил Кутија Clasps : Filigree кутија clasps во круг, овал, цвет, петокрак облик, функција кутија механизам кој е лесно да се притисне отворени и затворени и ќе се обезбеди вашите дизајни остане стави.Количина : 4 поставува секој стил, 24 поставува правоаголник filigree кутија clasps во platinum боја, може да се совпадне со твоите различни стилови на накит.Еден Влакно Clasps : Ова поврзување ќе ја подобрат убавината на секое влакно на бисери.Тоа е за едно влакно ѓердан или нараквица.Премиум Материјал : Месинг обезбедува добра formability, висока обработливост и трајност и отпорност на корозија во споредба со други метални легури.Широка Употреба : Совршен за изработка на накит, ѓердани DIY, нараквица DIY, или тоа е бисер, корали, jade или траверза ѓердан и нараквица.Тоа е софистициран и совршен clasps додатоци за вашиот накит одлуки.

Декларирани својства

Најдобри предлози