DOITOOL Керамички Накит Фах Trinket Јадење Фах Прстен Клуч на Носителот Јадење Желка Trinket Фах Пепел Фах Табела Десктоп Украс за Домот (Зелена)

DOITOOL Керамички Накит Фах Trinket Јадење Фах Прстен Клуч на Носителот Јадење Желка Trinket Фах Пепел Фах Табела

Залиха
DEN 359.76
Износ:

Погоден за семејство, куќа, бар, кафуле, хотел, ресторан, забава, бифе, итн.керамички накит организаторот.Едноставен и пристоен дизајн и мазна насочува само како клучни организатор, ashtray.желка trinket јадење.Креативна форма со желка, фантастичен дома декор.желка ashtray.Направени од премиум керамички, едноставна и издржливи.керамички накит trinket.Оваа оркестарот е класична и ќе донесе многу забава за одмор.керамички накит јадење.

Декларирани својства

Најдобри предлози