Кожа Камериер Фах Организатор Леопард Шема Дизајн, Мажи Жени Накит Catchall, Биро за Складирање Плоча за Часовници Копчиња Монети Телефон Паричник

Кожа Камериер Фах Организатор Леопард Шема Дизајн, Мажи Жени Накит Catchall, Биро за Складирање Плоча за Часовници

Залиха
DEN 239.52
Износ:

МЕРЕЊЕ : Поклопецот Големина : прибл 16x16cm/20.5x20.5cm; Одвиваат Големина : 11.5x11.5x3cm/14.5x14.5x3cm.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Квалитет Микрофибер кожа камериер кутија со нерѓосувачки челични навртки на 4 краишта метал snap лесно да се свитка како фах складирање и се расплетува, а потоа се спакуваат станот во вашиот случај или кеси како туристички послужавник.ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : Со заковки на аглите, лесен за употреба и тесни доволно да се стави тоа во вашата торба.Лесен и пренослив, може да се земе тоа кога патувате или на службено патување.на лента е вода-доказ, нула-доказ и лесно да се чисти.ДИЗАЈН : Digital print, не се избледени, покриени со многу живописни модели, како што се цвеќиња, лисја, животни, одмор, фестивал и така натаму.ШИРОКО се КОРИСТИ : лента е совршен за уредно уредување вашето копче, види, мобилен телефон, монети, и други додатоци, која е доволно голема за да се одржи вашите објекти без да се зема премногу место на вашиот монитор.

Декларирани својства

Најдобри предлози