Homyl Геометриски Мачка Украс Послужавник за Дневна Соба Накит Обетки Влезот Оркестарот - Бела

Homyl Геометриски Мачка Украс Послужавник за Дневна Соба Накит Обетки Влезот Оркестарот - Бела

Залиха
DEN 1104.00
Износ:

* Облик е жив и текстура е светла.Тоа се користи за декорација и додава cuteness : без разлика на тоа што прилика, тоа може да биде добро интегрирана, додавајќи смисла на забава во досадни простор. * Геометриски мачка серија, постојат многу опции, секогаш има еден погоден за вас : да се направи на простор веќе не се здодевни, и донесе различен инспирации за вашата работа и студирање. * Тоа не е само украс, но исто така и складирање : светлина и луксузен и богат со текстура, тоа ќе ви донесе добри спомени од детството. * Едно нешто е мулти-цел, додавање на различни убавината на животот : да го стави на облекување маса, cloakroom, спална соба кревет, работна маса, и партиција ќе произведува различни убавина. * Inadvertent средена, стави настрана вашите загуби : стави настрана од предизвикани од нередот, и да се обезбеди чистота и удобност за секој момент од животот.

Декларирани својства

Најдобри предлози