ULTNICE Стакло Накит Фах Срце Облик на Бисер на Екранот Кутија Јасен Случај Организаторот Lidded Богатство Кутија за Десктоп Салон, Купатило Дома Декор (17. 5X16. 5X4cm)

ULTNICE Стакло Накит Фах Срце Облик на Бисер на Екранот Кутија Јасен Случај Организаторот Lidded Богатство Кутија

Залиха
DEN 990.96
Износ:

гроздобер стакло lidded кутија, чисто стакло екранот кутија е совршена, како свадба кутија и keepsake кутија.шарки накит кутија, Ова златна чаша накит лента е високо - квалитетни и класичен.метален накит складирање, Ова Срце - во Облик на Златна Чаша Накит Кутија е главно направени од стакло и заокружува златна месинг.дувачкиот накит носителот На златен накит кутија е.Она што вие треба да направите е само да се избрише организаторот со влажна крпа.ѓердан хривнија случај, Нашето срце облик на златна чаша кутија се гледа како совршен подарок за вашиот љубовник за Денот на Вљубените, Свадба Ден.

Декларирани својства

Најдобри предлози