Cabilock Накит Организатор Кутија 5 Слој со 4 Фиоки Накит за Чување Earring Кутија Прстени се Прикаже Случај Ѓердани Носителот Послужавник за Дома Jewlery Додаток за Складирањ

Cabilock Накит Организатор Кутија 5 Слој со 4 Фиоки Накит за Чување Earring Кутија Прстени се Прикаже Случај

Залиха
DEN 1173.60
Износ:

Нежна и убава, стилски и елегантен, добра декоративен ефект.Направени со одличен квалитет КОЛКОВИТЕ материјал, неговата издржливи и безбедни за употреба.Мулти-, може да се користи за складирање на некои мали jewelries.Можете да ја испратите до вашите пријатели и семејства како подарок и тие ќе бидат многу среќни.Може да се стави на дневна соба, спална соба, и насекаде каде сте.

Декларирани својства

Најдобри предлози