168 Парчиња 12 Листови Целосна Обвива лак Налепници Цвет Печати самолепливи Помине Уметност Decal Ленти Нокти Колекции Шарени Цвет Целосно Покривање на Ноктите Decal Лен?

168 Парчиња 12 Листови Целосна Обвива лак Налепници Цвет Печати самолепливи Помине Уметност Decal Ленти Нокти

Залиха
DEN 239.76
Износ:

Око-фаќање на дизајн : цвет пеперутка целосна помине обвива донесе жив цвет и пеперутка дизајн во различни бои, кои се шик, око-фаќање и лесно да се одговара со вашиот различни облека и шминка, мешана црно бели и шарени модели може да се направи вашите прсти повеќе елегантна и шармантна.17 инчи во должина и ширина, лесен и удобен за носење и чување без да се води до многу простор.Доволно количество : постојат 12 листови на целосна обвива цвет лак налепници во пакет, се достапни во различни стилови, бои и големини, заедно со 1 парче на нокти датотека, секој лист содржи 14 парчиња на ноктите decals, 168 парчиња во вкупно, соодветни количини и различни стилови ви обезбеди со повеќе идеи за да се DIY прекрасни помине уметност работи, што ќе се издвојува меѓу толпата.Широк применливост : целосната обвива цвет лак налепници може да се примени на природни или вештачки нокти, ноктите, на доградба на акрилни нокти и повеќе, погодни за двете ноктите салон и дома, DIY употреба; Не само што може да ги носи и во секојдневниот живот или за датум, роденден, банкет, свадбена церемонија и повеќе, кои може да додадете повеќе шарм и убавина до вас, исто така можете да ги споделите со вашите пријатели и да уживате во релаксирачки и среќен DIY време украсување на вашите нокти заедно.Силна адхезија : целосната заврши нокти маникир додатоци се самолепливи, а може да се држиме цврсто на вашите нокти, удобен и не е лесно да се падне, без да влијаат на секојдневниот живот или работа; Ако сакате да се задржи подолго време, можете да нанесете слој на лак за да го направите да изгледа сјајна и трае подолго.

Декларирани својства

Најдобри предлози