Вештерка Лилјак пајажина самолепливи Тиква Црна Мачка ноќта на Вештерките Помине Налепница Помине Уметност Украси DIY Помине Decals Нокти Додатоци(8)

Вештерка Лилјак пајажина самолепливи Тиква Црна Мачка ноќта на Вештерките Помине Налепница Помине Уметност Украси

Залиха
DEN 46.08
Износ:

Тип на производ : ноктите налепница.Материјал : налепница.Боја : како што е прикажано.Големина : 12*8cm.Пакетот содржи : 1*помине налепница.Големина : 12*8cm Material : sticker Color : како shown Product Тип : ноктите sticker The пакет содржи : 1*помине sticker1.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm. 2.Се должи на многу фактори како што се прикаже осветленост и интензитет на светлина, вистински боја на овој производ може да биде малку поинаков од слика не се прикажува на веб страната.

Декларирани својства

Најдобри предлози