Одмаздници Винил Налепница за MacBook Лаптоп, автомобил Прозорец (Црна)

Одмаздници Винил Налепница за MacBook Лаптоп, автомобил Прозорец (Црна)

Залиха
DEN 215.76
Износ:

Во прилог на премиум винил, на налепници се обложени со заштитен УВ ламинатни што ги прави супер издржливи и отпорни да бледнее, гребење, кинење, и вода.Ние само го користите највисок квалитет на материјали и печатење методи.Сите наши налепници имаат силно лепило што сè уште се задржува на површината непроменети ако тоа треба да бидат отстранети.Тоа значи дека можеме лесно да одговара секој боја и печатење на најсложените дизајни.01 инчи Објект Димензии Lx Wx H11.Како винил ние ги користиме, ние утврдени да се најде најдобрите лепило.Одмаздници Марвел Суперхерои decal -црна Силуета Винил Налепница за лаптоп Автомобил лаптоп лента со алатки шлем ѕидови скејтборд мотор, велосипед шишиња врата, прозорец Ние печати налепници на 1440 dpi.Направен во САД.Ние знаеме дека една налепница е само добра како и неговата лепило.Гаранција За Парите Назад.Во прилог на премиум винил, на налепници се обложени со заштитен УВ ламинатни што ги прави супер издржливи и отпорни да бледнее, гребење, кинење, и вода.Како винил ние ги користиме, ние утврдени да се најде најдобрите лепило.Дури и високо детални слики секогаш излезе прекрасно.Ние печати налепници на 1440 dpi.Во зависност од условите, нашите налепници се слабее, отпорни на 3 до 5 years We користите само на највисок квалитет на материјали и печатење методи.Во зависност од условите, нашите налепници се исчезнат отпорни за 3 до 5 години.Тоа значи дека можеме лесно да одговара секој боја и печатење на најсложените дизајни.Ние го прават нашите налепници да го издржат изложеност на ветер, дожд и сонце.

Декларирани својства

Најдобри предлози