Hithop Гроздобер Рачно Изработени Бесконечност Среброто 8 Був Лист Птица Кожа Хривнија Wristband

Hithop Гроздобер Рачно Изработени Бесконечност Среброто 8 Був Лист Птица Кожа Хривнија Wristband

Залиха
DEN 119.76
Износ:

Направи си повеќе модни : ние сме биле посветени на рачно изработени индустрија околу 10 години.Ние постојано ажурирање на syles во секој квартал.Одговара на секој зглоб На : белегзии должина од 17cm(во 6.7)-21cm(во 8.3).Ако ви треба различна должина, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот, ние ќе се прилагодите на должината за вас.Отворете го вашиот ум, за да направите вашите посебни додатоци : ние може да се прилагодите на хривнија за вас.можете да нè контактирате и да ни кажете што мислите.Ние може да се направи како мислите дека со шарм имаме.Во Acunion, ако имате било какви прашања или dissatisify, ве молиме ги споделите со нас веднаш.Ние веруваме дека може да се изгради добра комуникација може да ги реши поголемиот дел од било какви прашања или проблеми.Материјал : Велур јаже & Легура Пакет Inculded : 1 * рачно изработени нараквица.Jovana Гроздобер Рачно Изработени Бесконечност Среброто 8 Був Лист Птица Кожа Хривнија Wristband Нови.

Декларирани својства

Најдобри предлози