findmall 8 Инчен Професионален Мајстор Прецизност Ниво во Опремени Кутија Точноста 0.0002/10 Инчен за Проверка на Работата на Machinists Toolmakers

findmall 8 Инчен Професионален Мајстор Прецизност Ниво во Опремени Кутија Точноста 0.0002/10 Инчен за Проверка

Залиха
DEN 2318.16
Износ:

Висока точност : 0.0002/10. Квалитетот matetrial : Направен од премиум јаглероден челик, високо квалитетни, трајни.Преносни : Со дрвени случај, лесно за чување и носат.Одржување : По употреба, рѓа-доказ третман треба да се изврши.Кога е поставен, внимание треба да се посвети на шок-доказ и влага-доказ.Примена : Тоа е главно се користи за проверка на правост на guideways на различни алатни машини и друга опрема, точноста на хоризонтална и вертикална позиции инсталиран, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози