Печурки LED Светло Симпатична Ноќ Светлата Цртан филм Бебе Светилка за Возрасни Деца NightLight Спални, Бања,Тоалет,Ходникот,Скалите,Кујна

Печурки LED Светло Симпатична Ноќ Светлата Цртан филм Бебе Светилка за Возрасни Деца NightLight Спални, Бања,Тоалет,Ходникот,Скалите,Кујна

Залиха
DEN 355.20
Износ:

Пластика.Големина : 6.3x6cm/2.48x2.36in.Пакет вклучувајќи:1 x ноќ светлина(Вклучувајќи Батерија).Роденден/Божиќ Подароци за Децата - Тоа е совршен роденден/Божиќ/празник подароци за децата, девојка, момчиња, години, пријател, жени и, исто така, погодна за спалната соба оркестарот.Печурки светилка ќе биде една симпатична малку додаток за дете соба.Safe Материјал - Нашата симпатична печурки-облик ноќ светлина е направен за безбедно и удобно пластични материјали, вие не треба да се грижите за неговата безбедност, тоа е удобно да ги допрете, и тоа е многу погоден за бебе, девојки или возрасни да се користи.Мека Осветлување - прекрасна ноќ светлина обезбедува нежна и тивка светлина со топла и мека осветлување, дискови далеку темнината, ги ублажува стресот и ја придружува вас пред спиење за да ви помогне да се добие комплетна ноќен одмор.

Декларирани својства

Најдобри предлози