3D Star Wars Ноќ Светлина, 16 Бои Менување на Ноќните Светилки со Далечинскиот управувач & Smart Допир, Божиќ и Роденденски Подароци за Децата и Било Star Wars Фанови

3D Star Wars Ноќ Светлина, 16 Бои Менување на Ноќните Светилки со Далечинскиот управувач & Smart Допир, Божиќ

Залиха
DEN 479.76
Износ:

New Hiya 3 D Star Wars Ноќ Светла Вклучуваат : 3 Акрилик Плоча(Darth Vader, Storm Trooper и Смртта Ѕвезда), а ABS Ноќните Светилки База, Далечински Управувач, USB Кабел, Корисничко упатство и 25 Star Wars Налепници. 3 D Star Wars Ноќ Светлина - Ласерско Гравирање Акрилик Панели Може да Ви Даде Совршено Чувство на 3 D Визија, Како да е Варијабилна.Smart Допир и Далечински Контрола - 3 Шема и 16 Бои Менување, можете да ги контролирате ноќ светлина од страна на далечинскиот управувач или на копче на базата.Совршен Подарок за Момчиња Девојчиња Бебе и било Star Wars Фанови, Добра Ноќ Светла за вашиот дом, спална соба, детска соба, дневна соба и било која страна. 【New Hiya ГАРАНЦИЈА】Ние се стремиме да се направи сте задоволни со вашето купување.Ако не сте задоволни, тогаш КОНТАКТИРАЈТЕ не и ние ќе ви ги даде 100% наплата.

Декларирани својства

Најдобри предлози