Brrnoo Прст Флексибилност Exerciser, Рака за Обновување Exerciser се Спречи Лизгање на Моќни Мажи

Brrnoo Прст Флексибилност Exerciser, Рака за Обновување Exerciser се Спречи Лизгање на Моќни Мажи

Залиха
DEN 1202.40
Износ:

Удобен Зафат : 4 прст дупки е повеќе во линија со рака инженерство и дизајн, го прават овој рака зафат exerciser е удобно да се одржи.Мултифункционален : Прст exerciser може да го подобри страна на грчеви, артритис и мозочен удар, погоден за телефон и компјутер ентузијасти, или оние со АДХД.Мала Големина : Прст обука exerciser со џеб големина, лесно да се носат и продавница, можете да ги користите кога ќе се земе автобус, види ТВ, или во канцеларија, итн.Вода Перат : Рака зафат strengthener направени од TPR материјал, меки и удобни, може да се мијат со вода, лесно и лесен за чистење.Конвексни Точка : Рака exerciser усвои конвексни поени дизајн, ефикасно да се спречи лизгање и да даде вашата дланка удобно масажа искуство.

Декларирани својства

Најдобри предлози