Swanson Argan Масло Ултра Навлажнувачки Ноќен Крем 2 fl Унца (59 ml) Крем (2 Парчиња)

Swanson Argan Масло Ултра Навлажнувачки Ноќен Крем 2 fl Унца (59 ml) Крем (2 Парчиња)

Залиха
DEN 335.28
Износ:

Ултра Навлажнувачки Ноќен Крем кој Argan Масло.Со алое, какао путер и шеј путер да омекне и мазна кожа.Paraben слободни.По GMP насоки утврдени од страна на ФДА, повеќето производи се формулирани за 24 месеци од датумот на производство.Течности и пробиотици се формулирани за 12 месеци.Rehydrate вашата кожа со Argan Масло Ултра Навлажнувачки Ноќен Крем од Swanson Премиум!Оваа единствена формула карактеристики шеј путер, алое вера, какао путер и argan масло (исто така познат како Мароко Масло) плус јојоба и други растенија, за да омекне сува кожа.Квалитетот Увери.

Декларирани својства

Најдобри предлози