Ретинол Ноќен Крем Од 0,05% Масло,Чај за Жените се Соочуваат со Крем 20 Grm

Ретинол Ноќен Крем Од 0,05% Масло,Чај за Жените се Соочуваат со Крем 20 Grm

Залиха
DEN 1658.40
Износ:

Нашите ретинол крем се лечи, поправки, ги смирува и brightens кои ви даваат дури и тонот на кожата и мазна, и блескава кожа!.НЕ-МРСНА & NON-МРСНА се ЧУВСТВУВААТ - за Разлика од другите козметички решенија кои се чувствуваат мрсна, леплива, и мрсна да се допре, нашите нега на кожата крем глајд модели непречено над вашата кожа без да остават било остатоци или stickiness.Подобрување на нерамна тонот на кожата, текстура и целокупниот изглед.Исчезнат сонцето штета, дамки, акни, лузни и стрии.

Декларирани својства

Најдобри предлози