Ноќен Крем Напредни Длабоко Влага Третман, работа со вашата Природна Деноноќниот Ритам да им Помогне на Враќање на вашата Кожа Бариера преку Ноќ 1.75 оз

Ноќен Крем Напредни Длабоко Влага Третман, работа со вашата Природна Деноноќниот Ритам да им Помогне на Враќање

Залиха
DEN 311.76
Износ:

Освежен & Обновува Кожата Во Рок Од 24 Часа.Нежни и Не Иритирачки.Светлината и Брзо се Апсорбира.Мирис Слободни.Phthalates и BPA Free.Со Напредни Длабоко Влага Ноќен Крем, поглезите на вашата кожа како да спиете со нежен допир на нашата база на вода Ноќен Крем што може да се врати на кожата заштитна бариера и младешки сјај како никогаш порано.Ова не-мрсна влага интензивна хидратантен формула поддржува обновување на кожата и еластичноста на кожата, додека помага Омекне и Обновување на Изгледот на Уморни Кожата во текот на ноќта.Ninnex Ноќен Крем се дизајнирани да работат со вашата природна деноноќниот ритам да им помогне на враќање на вашиот бариера на кожата во текот на ноќта, кога тоа е повеќето приемчив.Вие никогаш не ќе го избере друг ноќен крем повторно по доживува својата интензивна хидратација и освежување на кожата обновување.СЕ РАЗБУДИ ДА СЕ АЖУРИРА И ОБНОВУВА КОЖАТА ВО РОК ОД 24 ЧАСА.

Декларирани својства

Најдобри предлози