Во текот на ноќта Detox Крем, 100g Лице Масажа Крем за Бамбус Јаглен Чистење Намалување на Порите, се Соочуваат со Detoxifies и Brightens, Навлажнувачки Длабинско Чистење на Кожат

Во текот на ноќта Detox Крем, 100g Лице Масажа Крем за Бамбус Јаглен Чистење Намалување на Порите, се Соочуваат

Залиха
DEN 287.76
Износ:

ДЛАБИНСКО ЧИСТЕЊЕ на КОЖАТА : се Соочуваат со Масажа Крем содржат бамбус јаглен состојки, длабоко чистење на кожата и порите, добар ефект, долго време користење може да ви донесе brighting кожата.НЕЖНИ СОСТОЈКИ : Лицето Detox Крем содржи бамбус јаглен екстракт состојки, лесна текстура, не е мрсна, може да се применува од страна на сите типот на кожата, дури и тоа е чувствителна кожа.СИЛНА АДСОРПЦИЈА : Бамбус Јаглен Крем содржи undecomposed бамбус јаглен честички, силна адсорпција, може да го апсорбира нечистотија во кожата за да се отстрани нечистотијата.НАВЛАЖНУВАЧКИ : Лице Detox Крем може да се распределува во сооднос на кожата, масло и вода, длабоко чистење на кожата, и го апсорбира прекумерна масло од порите, со што ќе светли кожата.ЗДРАВЈЕТО на КОЖАТА : Масажа Крем за Чистење може да се заштити кожата од сушење и оставајќи ве moisturized и и се остава чувство на вашата кожа здрава, хидрирани, и убава.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Лице Detox Крем Нето Содржина : 100g Пакет Листа : 1 x Лице Detox Крем.

Декларирани својства

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Face Detox Cream
Net Content:
100g 
Package List:
1 x Face Detox Cream :

Најдобри предлози