OIay Regenerist РЕТИНОЛ 24 Ноќен КРЕМ крем, МИНИ ГОЛЕМИНА, 0.5 Fl Мл (14 g) СЕКОЈ, Мирис Слободни

OIay Regenerist РЕТИНОЛ 24 Ноќен КРЕМ крем, МИНИ ГОЛЕМИНА, 0.5 Fl Мл (14 g) СЕКОЈ, Мирис Слободни

Залиха
DEN 156.00
Износ:

Во текот на ноќта НАВЛАЖНУВАЧКИ МАГИЈА : Занесе вашата кожа со нашите хидратантен ноќно лицето крем кој Olay е Витамин Б3 + Retinoid Комплекс да направи чуда, додека спиеш.КОЖАТА борбата против ВЛАГА : Нашата богата, ултра-хидратантен формула апсорбира брзо да се достави анти-стареењето состојки длабоко во површината на кожата, за преку ноќ за регенерација.На РЕТИНОЛ РЕВОЛУЦИЈА : Нашата единствена формула со Витамин Б3 + Ретинол Комплекс, обезбедува извонреден кожата бенефиции додека спиеш.Во текот на ноќта ПОДМЛАДУВАЊЕ : се Применува пред спиење да се разбудам да се изедначи и посветла кожа.NIGHTIME УБАВИНА ПРИДОБИВКИ : Хидрира кожата за 24 часа.Се користи за 28 дена за да ја видите видливи подобрувања на фините линии & брчките, мазност, осветленост, зацврстување, темни дамки, и порите.

Декларирани својства

Најдобри предлози