BOBLOV Ноќ Визија Обемот,3MP 16MM IR Оптика Обемот Monocular Камера за Riflescopes,32G & HD 720P Видео/Фото Инфраред Ноќ Визија Ловечка Пушка Опсег со 4,3 инчен HD Дисплеј

BOBLOV Ноќ Визија Обемот,3MP 16MM IR Оптика Обемот Monocular Камера за Riflescopes,32G & HD 720P Видео/Фото

Залиха
DEN 1034.40
Износ:

【IR Ноќ Визија 3 MP и 16 MM на камерата леќи на камерата, на слики ефект е подобро и појасно, и поле на гледање е поширок.Тоа може да се постигне вистински 720 P HD Резолуција. 【18650 Батерии Вклучени】машината треба три 18650 батерии да се вози.Ние сме подготвени три батерии за клиенти,многу удобен кога го користите.(Внимание : батеријата е изолација подлога, која може да работи по отстранување).

Декларирани својства

Најдобри предлози