Рајан е домашно Милениче Материјали Шепа Браќа Директно Топката Совет ComfortSharp Ножици за Кучиња, 6.5 во

Рајан е домашно Милениче Материјали Шепа Браќа Директно Топката Совет ComfortSharp Ножици за Кучиња, 6.5 во

Залиха
DEN 436.80
Износ:

DIAL ПРИЛАГОДУВАЧ И КОНВЕКСНИ РАБОВИ.ЈАПОНСКИ КОБАЛТ 440 C НЕРЃОСУВАЧКИ STELL.ТОПКАТА ЛОГО СО УЛТРА МАЗНА И ТИВКА РАБОТА.ЕРГОНОМСКИ РАЧКИ СО УДОБНОСТА ЗАФАТ.ЗОШТО РАЈАН Е домашно МИЛЕНИЧЕ МАТЕРИЈАЛИ - Воспоставена во 1959 година, ние се зголемија од скромните почетоци како семејство-управувана четири-страница каталог меѓународен бизнис кој врвен квалитет на производите и услугите, за пет професионалци и миленичиња љубовници слично.Comfort Sharp Shears со Шепа Браќа биле развиени за професионална groomer и нуди највисоко ниво на квалитет, острина, и удобност.Тие се направени од Јапонски Кобалт 440 C нерѓосувачки челик со Rockwell цврстина на 59-31. Тие функција конвексни шупливи земјата рабови и ергономски рачки со удобен зафат.Dial прилагодувач со топката имајќи за ултра мазна и тивка работа.Секој пар доаѓа со случајот, 2 заменливи silencers, 2 прст прстени, еден полирање крпа и $3.00 острат забава.

Декларирани својства

Најдобри предлози