Oncefirst 5 КОМПЈУТЕРИ Миленичиња Чешлање Ножици 8 инчен Нерѓосувачки Челик Премиум Криви Куче Чешлање Режа Комплет за Кучиња, Мачки Коса за Сечење

Oncefirst 5 КОМПЈУТЕРИ Миленичиња Чешлање Ножици 8 инчен Нерѓосувачки Челик Премиум Криви Куче Чешлање Режа

Залиха
DEN 460.32
Износ:

Лесно да се направи чешлање со себе Доста работа, да им помогне на домашно милениче се чувствуваат комотно, не се плаши фризура било повеќе.На рачки и контури се дизајнирани за да се обезбеди лесен и едноставен начин на работа.Ова помага да се намали точно што за возврат ја зголемува ефикасноста сосема добар маргина. 2 Криви Shears : Еден криви и еден криви надолу ножици.Криви ножици е основна алатка.Криви ножици е исто така суштинска алатка за убавина моделирање.издржливи, одлична точност и остра, лесно да се создаде било која фризура за вашата прекрасна милениче.Сите shears се губење на избалансиран премногу.Целосен комплет за сеопфатна чешлање : еден права ножици, еден чистење ножици, еден криви надолу ножици, еден криви до ножици, еден чешлање чешел, еден ткаенина за чистење и еден стилски црна Кожа Случај.Тие имаат еден убав-заби нож и еден сечење нож, па ако се користи за да snip преку куче на косата, тие само ќе се отстранат некои од косата, чистење надвор, наместо сечење далеку.Ве молиме не го сече воздухот.Не ги користите за да се намали метални предмети.Чистење Ножици : Тие може да се користи за да се тенки од косата на дебел слој.Ова домашно милениче ножици за полнење со заоблени совети, таа ќе обезбеди дополнителна безбедност со домашни миленици' чувствителните области како што се : ушите,лицето, носот,шепи, очите и др, и тие не ќе биде избоден со нож во секое време.Директно режа е за сечење на косата,главно се користи за домашно милениче коса рамен делови.Овие ножици се криви малку кон врвот на ножици.

Декларирани својства

Најдобри предлози