Засекогаш Капа CCSC2433 24 x 33 Акции Сопствени Нерѓосувачки Челик Капа за Оџак

Засекогаш Капа CCSC2433 24 x 33 Акции Сопствени Нерѓосувачки Челик Капа за Оџак

Залиха
DEN 7283.04
Износ:

Сите капи се произведени со нерѓосувачки челик и доаѓаат во комплет со лесно да се инсталира.На sturdiest повеќето трајни капа на пазарот.Најдобар начин да се спречи Животни, остава, дожд и други остатоци од влезат во вашиот оџак.Пакет димензии : 3.0 инчи (H); 31.0 инчи (L); 40.0 инчи (W).

Декларирани својства

Најдобри предлози