Happyyami Оџак Цевка Rainproof Покрие Оџак Цевка Капа за Оџак Издувни Цевки Покритие за Оџак Додатоци

Happyyami Оџак Цевка Rainproof Покрие Оџак Цевка Капа за Оџак Издувни Цевки Покритие за Оџак Додатоци

Залиха
DEN 2344.80
Износ:

Тоа го спречува птици од внесување, обезбедувајќи зголемена дожд или снег заштита.Оџак покрие обезбедува согорување и штити каминот од надворешни влијанија, како што се дожд или снег.Иако едноставна дизајн, нејзините толку практична кога ќе го користите.и ниската цена, високата цена перформанси.Многу ефикасна во спречување на downdraught.Погоден за сите на гориво.

Декларирани својства

Најдобри предлози