Yolu 2 ПАРЧИЊА 1156/1157 LED Светилки Обратна Светлина Екстремно Светла Бела BA15S 7506 1003 1141 P21W LED Сијалица Користи за Backup на светлината, Опашка светлина, Кочница светлина (1156)

Yolu 2 ПАРЧИЊА 1156/1157 LED Светилки Обратна Светлина Екстремно Светла Бела BA15S 7506 1003 1141 P21W LED Сијалица

Залиха
DEN 287.76
Износ:

Ултра Сјајна & Заштеда на Енергија : 6500 K Бели Со 20 компјутери висока моќност 3030 smd чипсети, овие LED светилки се само 5 W/PC но, 2 пати посветла од оригиналот сијалица.Оптоварување отпорник или флеш реле може да бидат потребни за да се спречи хипер флеш кога се замена за Возврат Сигнал Светла.Нова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија.Со метална школка, ја прави сијалица работа под ниска топлина.Предност : Домување со Проекција објектив за Максимална Светлина излез и подобро топлина дистрибуција,изградена во Постојан Струја IC за Подолг животен век & Ниска Потрошувачка на Енергија.Карактеристики : Ниска температура, ниска потрошувачка на енергија и трае до 60000 часа. 1157 BAY15 D 1016 1034 1157 1157 A 1178 A 1196 2057 2057 A 2357 2357 A 2357 NA 2397 3496 7528 94 итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози