EverBrightt 4-Pack 600 Lumens Бела T10 OSRAM 3030 5SMD Canbus LED Светилки за Внатрешни работи Автомобил Багажникот Сијалица Табличка Светлата Постојано Nonpolarity

EverBrightt 4-Pack 600 Lumens Бела T10 OSRAM 3030 5SMD Canbus LED Светилки за Внатрешни работи Автомобил Багажникот

Залиха
DEN 287.76
Износ:

Led Type : T10 OSRAM 3030 5 SMD; светла Боја : Бела.Fuction : Canbus без Грешки; Големина на(Приближно) : 27mm * 9mm.Lumens : 600 Lumens; Боја Температура : 6500 K.Текст Напојување : 12 V * 0.16 A; Работен Напон : 9-28 V; Постојана Nonpolarity.Честа употреба за Внатрешни работи Светлина,Плоча Светлина,Багажникот Светла,Агол, Светлина,од Страна на Маркерот на Светлина итн.Спецификации : * База Тип : T10 Canbus/Постојана nonpolarity* Led Type : OSRAM 3030 5 SMD* LED Боја : Бела* Температура на Бојата : 6500 K* Лумен : 600 Лумен(приближно)* влезна Моќност : 12 V * 0.16 НА* Работен Напон : 9-28 V* Големина : 27mm * 9mm(Приближно)Апликации : * се Применува За Повеќето Автомобил Модел Со T10 / T15 / 194 / 168 / 158 / 12256 / 12961 / 2821 / 825 / W5 W Приклучок* се Применува За Автомобил Купола & мапа светла, Страна Маркер светла Странични светла, Вратата светлина Лиценца Светла,Багажникот Светла итн.Карактеристики : * Исклучително долготраен живот,Ултра светла и издржливи LED/SMD светилки* Вграден во Canbus оптоварување отпорници за да се избегне OBC грешка во кодот.Прикачите на метал топлина мијалник, се повеќе корисни за дисипација на топлина* Специјално дизајниран со надзор коло да им се овозможи да се користи со ДА(Контролер Area Network)Пакет се вклучени : 4 PCS T10 OSRAM 3030 5 SMD Canbus-White Everbright TM LED Серија имаат задоволни клиенти низ целиот свет со супериорен квалитет на производот и услугите.Ако не сте сигурни за споредливост / fitment, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе одговориме на вашите прашања преку сервисот во времето.

Декларирани својства

Најдобри предлози