Забава Хартија-Намалување на Собата,Оригами Хартија Уметност; Режа Вештини Активност Сечење Книга; Деца Ножици Занаети Колекции Предучилишна-120 Страници со Еден П?

Забава Хартија-Намалување на Собата,Оригами Хартија Уметност; Режа Вештини Активност Сечење Книга; Деца Ножици

Залиха
DEN 191.76
Износ:

ЛЕСНО ДА се ИГРА : Деца да ги собереш лесно и уживаат во забавата време со часови.Убава кутија за карти, им овозможува на децата да се соберат на неискористениот проекти внатре и се игра следниот пат кога сакаат.ВКЛУЧУВА : 120 забава дизајни двојно страни отпечатени од секојдневниот живот и доаѓаат со безбедносни ножици. 6 во X 6 во, совршен оригами хартија за изработка на традиционални оригами форми исто така уметнички проекти.Премиум квалитет трудови печатени со живописни бои, тие се лесно да се свитка и простувањето.Завршувањето на проекти се идеални за соба е декорација.ПОДАРОК КУТИЈА : За децата да уживаат уметности и занаети проекти.Научните Студии укажуваат на тоа дека ангажирање на занаетчиски како што е можно порано, како што може да ја поттикне креативноста и мозокот раст за деца. 30-ДЕНА ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ако некогаш сте незадоволни со овој производ или било кој од нашите други производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го или ви испрати замена или целосна наплата ПОБРЗО.

Декларирани својства

Најдобри предлози