Milisten 50 Лист Сјајна Оригами Хартија - 10 Бои Плоштадот Светкава Хартија во Оригами Хартија, Декорација Хартија, Сјајот Плоштадот Виткање Хартија за Деца Уметности & З?

Milisten 50 Лист Сјајна Оригами Хартија - 10 Бои Плоштадот Светкава Хартија во Оригами Хартија, Декорација Хартија,

Залиха
DEN 194.16
Износ:

Премиум квалитет : Оригами Хартија 50 Листови,Оригами хартија постави направен од висок квалитет на хартија со добар браздата задржување е и не е лесно да се солза, совршен за почетници.Економија пакување : Секој пакет од 50 листови од 15cm сјајна хартија со трошоците-ефективна функција, која вклучува 10 бои, кои може да се задоволат различните потреби за организација на вашиот рачно изработени.Совршена големина : Оригами Хартија се совршено плоштадот со големина на 6†x 6†(15 х 15 см), најпопуларниот големина на оригами.Деца сјајот виткање хартија прави занаети повеќе блескави и убави;.Сјајна виножито оригами хартија е навистина погодна за деца рака-на одлуки, занаетите настава, забава или дома декорирање, DIY подароци одлуки и повеќе.Укината трудови во форма сакате, погоден за занаети и уметнички проекти.

Декларирани својства

Најдобри предлози